Geri Dön

Çeşme ve Ada’ya yıldız yağacak

İZMİR bu bayramda da birbirinden ünlü sanatçılara ev sahipliği yapacak.

Çeşme ve Ada’ya yıldız yağacak

Çeşme Ilıca Otel’de Petek Dinçöz, Ontur Otel’de Fedon, Kuşadası Sürmeli Otel’de Işın Karaca, Club Cece’de Rober Hatemo, Serdar Ortaç ve Fatih Ürek sevenleriyle buluşacak. Sıla ve Ozan Doğulu İzmir Arena’da, Yıldız Tilbe ve Atiye ise Kuşadası Jade Beach Club’da sahne alacak. Sevilen şarkıcılar dillerden düşmeyen melodileri seslendirecek, bayram coşkusuna coşku katılacak.

Altın Yunus’ta Bayramda herşey dahil
EGE’NİN tatil klasiği, beş yıldızlı Çeşme Altın Yunus Oteli, unutulmaz bir Ramazan Bayramı tatili için hazırlıklarını tamamladı. Bayramda ilk kez ‘herşey dahil’ sistemiyle konuklarını ağırlayacaklarını belirten yetkililer, şu bilgileri verdi: “İlk gece Özgen Akçagül ve Blue Note Orkestrası, ikinci gece Cihangir ve Grup Albatros sahne alacak. Üçüncü gece ise Oldies But Goldies melodileri keyifli saatler yaşatacak. Misafirlerimizin 0-12 yaş arası bir çocuğu da bizim konuğumuz.”

Yavru Vatan’a bilim desteği
EGE Üniversitesi’yle (EÜ) KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar ve Sağlık bakanlıkları arasında, “Tarımsal üretim; tarımsal, beşeri ve veteriner ilaçları” konusunda işbirliği protokolü yapıldı. KKTC’deki imza törenine EÜ Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Zorlu Töre ve KKTC Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Kaşif katıldı.

Ortak projeler geliştirilecek
REKTÖR Yılmaz, tarımsal üretimle ilgili tüm alanlarda ortak projeler üretilmesi, Türkiye’deki gelişmelerin ve teknik ilerlemenin KKTC’ye aktarılmasına destek olunmasının amaçlandığını söyledi. EÜ İlaç Araştırma-Geliştirme ve Farmakokinetik Uygulama ve Araştırma Merkezi’yle hazırlanacak projelerle de tarımsal, beşeri ve veteriner ilaçları alanında çalışmalar yapılacak.

İstanbul Moda Günleri’ne İzmirli Öner Evez damgası
DÜNYACA ünlü markaların tercihi haline gelen İzmirli koreograf Öner Evez, İstanbul Fashion Week’te düzenlenen marka defilelerine de imza attı. Gizia’nın tanıtımında podyum dünyasının tanınmış isimleriyle çalışan Evez’in Koton’daki ağır topu ise Alessandro Ambrosio oldu. Organizasyon ve sahne şovlarıyla büyük beğeni toplayan Öner Evez, “Alnımızın akıyla çıktık, mutluyum” diye konuştu.

Diyarbakır'da, kadınların kavgasını erkekler ayırdıDiyarbakır'da, 2 kadın arasında bilinmeyen nedenle çıkan kavga, erkeklerin araya girmesiyle sonlandırıldı. Kavga anı, cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, kadınların, birbirini yere düşürdüğü görüldü.
Annesi ölen keçiye köpek sahip çıktıBursa'da bir haftalıkken annesi ölen keçiye köpek sahip çıktı. Yavru keçi, köpeği emiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber