Geri Dön

‘Ceza değil, sağlık için denetim’

‘Ceza değil, sağlık için denetim’

Kuşadası Belediyesi Zabıta ve Sağlık İşleri Müdürlükleri’ne bağlı ekipler denetimlerine aralıksız devam ediyor. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevli gıda mühendislerinin koordinasyonunda yapılan son denetim, ilçe sınırları içerisinde kurulan kapalı pazar yerinde gerçekleştirildi. Açıkta süt ürünleri, yumurta, beyaz et satışı yapan pazarcılara uyulması gereken mevzuat hakkında bilgi verildi. Mevzuata aykırı olarak ürünlerini satışa koyan tezgah sahipleri de uyarıldı. Başkan Ömer Günel, “Vatandaşın sağlığı öncelikli konularımızdan; denetimler de esnafımızı cezalandırmak için değil, halkımızın sağlığını korumaya yönelik” dedi.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber