Geri Dön

‘Çocuklarımıza bir kulak verin’

‘Çocuklarımıza bir kulak verin’

Bayındır Belediye Başkanı Demirezen, yaşlıların evde kalması için çocuklar tarafından çekilen piyesi paylaştı.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, komşusu Çakır Ailesi’nin çocukları Çınar ile Irmak’ın yaşlıların evde kalması için hazırladıkları piyesi kaydettikleri videoyu sosyal medya hesaplarından paylaştı, hemşerilerine evde kalın çağrısında bulundu.

‘Evde kal’ çağrısı

Demirezen videoyla birlikte paylaştığı mesajında, “Belediyemizin evden çıkamayan yaşlılarımızın ayağına kadar gidip ihtiyaçlarını gördüğü vefa hizmetini bizim çocuklarımız tiyatroya dökmüş. Evde kalıp, daha hep beraber nice güzel günler görmemiz için Bayındırlı çocuklarımız kadar bilinçli olsak hepimize yeter.

Onlara minnettarız. Evde kal, sağlıkla kal” notunu düştü. Çınar ile Irmak, piyeste evden çıkmayıp ihtiyaçlarını belediyeden talep eden yaşlı bir çifti oynuyor, 65 yaş üstü vatandaşa evde kal mesajı veriyor.

Yaşı adam jandarmayla saklambaç oynadıAntalya’da yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirlerini hiçe sayan 10 genç, modifiye bir otomobile tıka basa bindi. Hareket halindeki aynı aracın kaputundaki 2 gençte kazaya davetiye çıkardı.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber