Geri Dön

‘Daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşacağız’

Bayraklı Belediyesi, sosyal yardımların ihtiyaç sahiplerine daha etkin ulaşmasını sağlamak amacıyla Türk Kızılayı Bornova Şubesi ile iş birliği protokolü imzaladı.

‘Daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşacağız’

Başkan Serdar Sandal, işbirliği sayesinde daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşacak olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Beş yıl süreyle geçerli olacak protokol; dar gelirli yurttaşlara, kimsesizlere, engellilere, öğrencilere, yaşlılara, şehit, gazi ve asker ailelerine yapılacak yardımları ve bu yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını kapsıyor.

İngiliz Kraliyet Postası çalışanının yaptığı harekete tepki yağdıCorona virüs (Covid-19) salgınının şiddetini gösterdiği İngiltere'nin başkenti Londra'da, İngiliz Kraliyet Postası'nda çalışan bir kişi burnunu eliyle silip bir evin kapısına sürdü. O anlar güvenlik kamerası tarafından ortaya çıktı.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber