Geri Dön

Darbukalar ve davullarla 23 Nisan’da oynatacaklar

MANİSA İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan ve bin 100 öğrenciden oluşan ‘Ritim ve Danslarıyla Türkiye’ grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yapacağı gösteriye hazırlanıyor.

Darbukalar ve davullarla 23 Nisan’da oynatacaklar

Türkiye’nin en büyük ritm grubu, şarkılar ve türküler de söyleyerek, Türkiye’nin 7 bölgesine ait yöresel dansları sergileyecek.

Parkın yapılacağı yeri çocuklarla belirledi


Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Çamkule gezisi sırasında çocukların park istekleriyle karşılaşınca, bürokratlarına bölge haritasını açtırdı. Çocuklarla birlikte haritayı inceleyen Sındır, ekibine mevcut parkların onarılması ve yeni park yeri için de çalışma yapılması talimatını verdi.

Sokakta polis evinde ressam

İZMİR’DE, Karşıyaka Asayiş Ekipler Amirliği kadrosunda görev yapan polis memuru Enis Kalyoncu (44), sokakta suçluları yakalamak için harcadığı mesainin dışında resim de yapıyor. Önümüzdeki günlerde dördüncü kişisel sergisini açmaya hazırlanan Kalyoncu, “Evime geldiğimde tuvallerimle başbaşa kalarak ruhumu dinlendiriyorum” dedi.

İdlib'te rejim hedefleri etkisiz hale getirildiTürk Silahlı Kuvvetleri, İdlib'te Türk askerine yönelik saldırının ardından tespit edilen hedefleri vurmaya devam etti.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber