EgeDenizli’yi daima ileri taşıyacağız

Denizli’yi daima ileri taşıyacağız

11.02.2024 - 00:00 | Son Güncellenme:

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına Çameli ilçesinden başladı. 2014’ten bugüne Denizli’nin tamamında hizmet destanlarını yazdıklarını ifade eden Zolan, “Denizli’yi ileri taşıyacağız” dedi.

Denizli’yi daima ileri taşıyacağız

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışmalarına Çameli’den start verdi. Başkan Osman Zolan’ın Çameli programı kapsamında ilk olarak Çameli Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Zolan’a Çameli Başkanı Cengiz Arslan, AK Parti Çameli İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz, MHP Çameli İlçe Başkanı Murat Genç ve beraberindekiler eşlik etti. Daha sonra Başkan Zolan pazaryerinde vatandaşlarla buluştu. Çameli esnafıyla da dertleşen Başkan Zolan, hayırlı işler diledi. 

Haberin Devamı

2014’ten bugüne Çameli ve Denizli’nin tamamında hizmet destanlarını yazdıklarını, göreve geldikleri ilk günden bu yana gördükleri sorunları ve ihtiyaçları gidermek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Zolan, “Daha önceki seçimlerde olduğu gibi seçim ziyaretimize Çameli ilçemizden başladık. Çameli’yi ziyaret edelim istedik, esnaflarımızı dolaştık. Biliyoruz ki Çameli’yi 2014’ten bugüne en üst seviyeye getirmek için hizmetlerle donattık ve en üst seviyede hemşehrilerimizin desteğini gördük. Çameli bizi bağrına bastı, biz de her türlü hizmeti yapmak için gayret ettik. Çameli 10-15 yıl önce gelinmeyen, gelinmesi zor olan buraya birisinin tayini çıktığında sanki zor bir alana gidercesine arzu etmeden, istemeden zorunlu olduğu için gelirdi. 2014’ten itibaren büyükşehir sistemiyle hem Çameli Belediyemiz, hem de biz Çameli’nin eksik olan sosyal donatılarını yerine getirdik. Hemşehrilerimiz uygun görürse bir 5 yıl daha Denizlimiz ve ilçelerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağız. Nasıl Denizli, ilçelerimiz ve mahallelerimiz 10 yıl öncesine göre bugün daha güzelse inşallah o güzelliklerin üzerine güzellikler koymaya devam edeceğiz” dedi.