Geri Dön

Depremi unutturan etkinlik

Akhisar Belediyesi son günlerde yaşanan depremlerin ardından çocuklar üzerindeki stresi azaltmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Depremi unutturan etkinlik

Psikolojik danışmanlar eşliğinde sinema etkinliği ardından boyama etkinliği düzenlendi. Başkan Besim Dutlulu, “Çocuklarımızın biraz olsun morallerini yükseltmek ve güzel bir gün geçirmelerine olanak tanımak istedik” dedi. Etkinlikler kapsamında yarın saat 15.00’te Gölet Büyük Salon ve Zeynelzade Çocuk Kütüphanesi’nde masal atölyesi düzenlenecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kapatmayacağız' deyip ekledi: Bugün 30 bini bulabilir!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleriyle buluşma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınıra yürüyen mültecileri hatırlatarak, "Ne dedik aylar önce? 'Eğer bu böyle giderse biz kapıları açmak zorunda kalacağız.' Rahatsız oldular. İnanmadılar bizim bu söylediğimize. Biz de dün ne yaptık? Kapıları açtık. Şimdi bu sabah itibarıyla yaklaşık 18 bin oldu kapıları zorlayıp geçenler. Ama bugün herhalde 25 bin-30 bini bulabilir. Bu kapıları bundan sonraki süreçte de kapatmayacağız." ifadelerini kullandı.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber