Geri Dön

Depremzedelere yardım

ERB Organizasyon’un kurucusu Işıl Erbey ve Çiğli Belediyesi Başkanı Utku Gümrükçü işbirliğinde gerçekleştirilen, ‘Antika, Hediyelik, El Emeği, 2. El Ürünler ve Lezzetli Yemekler Fuarı’nda, Elazığ’daki depremzedeler unutulmadı.

Depremzedelere yardım

30 farklı dernekten 200 kadın, kazançlarının bir bölümünü yardım bekleyenlere bağışlamayı kararlaştırdı.

Her mahalleye kurulacak

Etkinliği 14. kez düzenlediklerini belirten Erbey, “Kadınlarımız, hobilerinden istihdam sağlamaya çalışıyor” dedi. Başkan Gümrükçü de, “Bundan sonra her ayın üçüncü cumartesi günü, Ataşehir Pazaryeri’nde kadınların ikinci el ürünlerle el emeklerinin değerlendirilmesi için pazar kuracağız. Çalışmamızı diğer mahallelerde de yaygınlaştıracağız” diye konuştu.

Depremzedelere yardım

Karaman'da bir köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındıİstanbul'dan yolcu otobüsüyle Konya'nın Ereğli ilçesindeki oğullarını ziyarete gelen ve corona virüs testi pozitif çıkan 60 yaş üstü çiftin, aynı zamanda memleketi olan Karaman'ın Ayrıncı ilçesine bağlı Berendi köyünde bir yakınlarının cenaze törenine katıldığı öğrenildi.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber