Geri Dön

Eğitim seferberliği

Merkezefendi Belediyesi, öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmak için ilçedeki okullarda birçok alanda çalışma gerçekleştiriyor.

Eğitim seferberliği

Sınıfların boyanması, bahçeler budanması, peyzaj düzenlemesi, halı sahaların bakımları, kantin korkulukları, oyuncakların tamiri, bahçeye toprak temini, basketbol potası, bank, piknik masası ve çöp kovası montajı, konteyner yemekhanelerin ve kantinlerin yerleştirilmesi, geri dönüşüm kumbaralarının ve sıfır atık projesi kapsamında da elektronik ve evsel atık konteynerlerinin konulması gibi birçok alanda çalışmalar yapıldı. Eğitim için tüm imkanları seferber etmeye hazır olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Öğrencilerimizin sağlıklı, temiz ve güvenilir ortamda eğitimlerini sürdürmeleri en büyük dileğimiz” dedi.

 

Kanarya Adaları’nda kum fırtınası gökyüzünü turuncuya bürüdüİspanya’ya bağlı Kanarya Adaları’nda etkili olan kum fırtınası gökyüzünü turuncuya bürüdü.
Emrah Safa Gürkan | RöportajEmrah Safa Gürkan, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı Bunu Herkes Bilir kitabıyla gündemde. İnternette tarih videolarıyla dikkat çeken Emrah Safa Gürkan ile hem yeni kitabı hem de tarihi konuları konuştuk.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber