Geri Dön

Eğitim şenliği

“Uzaktan Eğitim Şenliği” Bornova’daki 200’den fazla resmi ve özel okuldan büyük bir kısmının katılımıyla 21 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirildi.

Eğitim şenliği

Öğrencilerin evde yaptıkları her türlü bilim, sanat, spor, doğa, eğitim-öğretim etkinliği ile 1. dönem okulda yapılmış çalışmalar; öğrenciler, veliler, öğretmenler ve okulların kurumsal sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, “Tüm paylaşımların toplam 100 binden fazla görüntüleme sayısına ulaşan etkinliğimiz; okulunu, öğretmenini, öğrencisini özleyen herkes için bir mutlu bir buluşma oldu” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünyaya örnek teşkil eden bir mücadele yürüttükGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya üzerinden gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, "Günlük vaka ve ölüm sayısının henüz istediğimiz seviyelere düşmemiş olması dikkati ve tedbiri elden bırakmamamız gerektiğine işaret ediyor." dedi. Sosyal medya ilgili soruyu yanıtlayan Erdoğan, "Milletimizi güvenilir bir internet mecrasına yapacağımız yasal düzenlemelerle kavuşturacağız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber