Geri Dön

Eminoğlu zirvede

Milliyet’in ana sponsorluğunda bu yıl dördüncüsü düzenlenen 4. Mazhar Zorlu Ligi Halı Saha Futbol Turnuvası’nda birinci etap maçlarında geri sayım başladı.

Eminoğlu zirvede

70 takımın 4 ayrı kategoride mücadele ettiği dev organizasyonda ilk yarının bitmesine iki hafta kalırken, Firmalar kategorisinde mücadele eden Eminoğlu Mermer tüm maçlarını kazanarak bir üst tura çıkmaya hak kazanan ilk ekip oldu. Eminoğlu oynadığı dört maçta rakip fileleri 38 kez havalandırarak göz doldurdu.

'WeAreNATO' kampanyası, İzmir'de tanıtıldıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın koordinasyonundaki 'WeAreNATO' kampanyasının tanıtımı, İzmir'de gerçekleştirildi. Etkinlikte konuşan İletişim Başkanlığı Başkan Yardımcısı Dr. Çağatay Özdemir, "Türkiye, NATO'ya doğrudan yaptığı katkılarla ve başta terörizm olmak üzere güncel güvenlik sınamalarıyla yürüttüğü kapsamlı ve kararlı mücadeleyle, Avrupa- Atlantik coğrafyasının dolayısıyla müttefiklerinin güvenliğine önemli ölçüde katma değer sağlamaktadır" dedi.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber