Geri Dön

Emlakçılar 21 yaşında!

Emlakçılar 21 yaşında!
YUSUF ÇINAR

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası, kuruluşunun 21. yılını Kuşadası Pine Bay Otel’de kutladı. İzmir’in ulusal emlak ilan platform markası “emlaksitem.com” sponsorluğunda gerçekleşen gecede konuşan İZEKO Başkanı Mesut Güleroğlu, “Emlakçılık mesleğine başlarken, önce ailemle mücadele ettim. Ailem dedi ki; ‘Olamazsın çünkü emlakçılık meslek değil, git taksicilik yap ama emlakçılık meslek değil’ dedi. Onu aştık. Bu sefer de farklı mücadeleler başladı. 1996’da İzmir Emlakçılar Odası olarak Türkiye’nin ilk emlakçılar odasını kurdum. Bu yola çıkarken bir masada ancak 10 kişiydik şu anda 2 bin 600 kişiyiz. Sizlerle çalışmak benim için büyük bir onur” dedi.

Emlakçılar 21 yaşında

Emlakçılar 21 yaşında

Feci kazada can pazarıFatih Cankurtaran'da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkan panelvan araç, otomobili çarparak takla attı. Can pazarının yaşandığı kazada 1 kişi ölürken 3 kişi yaralandı.
Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber