Geri Dön
Ege‘Engel olamazlar sadece gecikiriz’

‘Engel olamazlar sadece gecikiriz’

Güzelbahçeli balıkçılarla buluşan AK Partili Kaya, “Seferihisar’a barınak yapacağız ama istemezükçüler dava açıyor. Bari esnafı rahat bırakın” diye konuştu

‘Engel olamazlar sadece gecikiriz’

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Güzelbahçe’deki balıkçı esnafıyla bir araya geldi. Programına Ege Bölgesi Gırgır Balıkçıları Derneği’ni ziyaret ederek başlayan Kaya, beklentileri dinleyip ilgili kurumlara anında aktardı. Seferihisar Akarca’da yapmak istedikleri balıkçı barınağının açılan dava neticesinde engellenmek istediğini dile getiren Kaya, şöyle konuştu:
“Sayın Binali Yıldırım’ın önemli bir eseri olan Güzelbahçe Balıkçı Barınağı, İzmir’deki balıkçılarımızın ana üssü durumuna geldi. Akarca balıkçı barınağının inşaatı ise, açılan davalar neticesinde bir türlü başlayamadı. İstemezükçüler yakamızı bir türlü bırakmıyor. Güzel olan, milletin ve memleketin faydasına olan her şeye karşı olan bu zihniyeti anlamak mümkün değil. Bari balıkçıları rahat bırakın. Ancak Yıldırım’ın dediği gibi, ‘İnat da bir murattır’ diyoruz. Ne yaparlarsa yapsınlar hizmetleri engelleyemezler, ancak biraz gecikmesine sebep olabilirler.”

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler