Geri Dön

Esnaf dostu başkan

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, esnaf odaları tarafından düzenlenen istişare toplantısının konuğu oldu.

Esnaf dostu başkan

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, esnaf odaları tarafından düzenlenen istişare toplantısının konuğu oldu. Odaların Uşak’ın geleceğine yönelik ortaya koyacağı katkıların ve esnafların sıkıntılarının ele alındığı toplantıda Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Atalay Savaş, Cahan’ın esnaf dostu kimliğine vurgu yaptı.
Savaş, Başkan Cahan’ın tüm odalarla daima iç içe bir duruş sergilediğini kaydetti. Uşak’ın her mahallesinde bir eser bırakıldığına değinen Başkan Nurullah Cahan da, “Atalarımızın dediği gibi, insan ölür kalır eseri; merkep ölür kalır semeri. Uşak’ta çivi çakmadığımız, birlikte hizmet götürmediğimiz bir mahallemiz kalmadı. En önemli birlikteliği de esnaflarımızla, oda başkanlarımızla, sizlerle sağladık” dedi. Daha önce Esnaf Sarayı için söz verildiğini belirten Cahan, yer çalışmalarının belli bir mesafeye getirildiğini söyledi, “Yol haritasına ve şekline karar vereceğiz. Bu konuyla ilgili de Esnaf Odası yönetimimiz ile belediyemiz arasında görüşmeler sürüyor” diye konuştu.

İstanbul'da meydanlar boş kaldıİstanbul Eminönü ve Karaköy'de son durum havadan fotoğraflandı. Corana virüs salgını nedeniyle yapılan "Evde kal" çağırıları ve önlemlerin ardından vatandaşlar alınan kararlara uymaya başlayınca meydanlar boş kaldı.
Dr. Mehmet Öz'ün çok konuşulan TikTok videosuDünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, bu kez sosyal medyanın gündemine oturan TikTok videosuyla karşımıza çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber