Geri Dön

Esnafın yanında

Torbalı Ticaret Odası (TTO) Başkanı Abdulvahap Olgun, kentte hizmete açılan üç işletmenin açılış kurdelelerini kesti.

Esnafın yanında

Yerel kalkınmanın adresinin yerel işletmeler olduğunu belirten Olgun, “Bu insanlar yatırım yapıyor, risk alıyor, senedi yazılıyor, çeki vuruluyor; buna rağmen dükkânını açık tutuyor. Esnafımıza sahip çıkalım, alışverişimizi ilçe esnafından yapalım. Esnaf sayısının artması yerelde ekonominin gelişmesine ve istihdama ayrıca fayda sağlıyor. Bizler Torbalı Ticaret Odası olarak yerel esnafın sayısının artmasını destekliyoruz. Başlattığımız ‘Torbalı’nın Parası Torbalı’da Kalsın’ kampanyası ile bir nebze de olsa esnafımıza fayda sağladık. 2020 yılında da yerel esnafa bol kazanç diliyorum” diye konuştu.

Pazarlarda ‘Sen gelme biz sana geliriz’ projesiCorona virüs (COVID-19) salgını nedeniyle sokağa çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlar ve kronik hastalar, pazar alışverişini telefonla yapıyor. Belediyenin servis aracı ile siparişler zabıta eşliğinde evlere teslim ediliyor.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber