Geri Dön

Gaziemir’e dev bütçe

Gaziemir’e dev bütçe

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol yönetiminde toplanan belediye meclisi, 2019 yılı performans programı ile gelir-gider bütçesini görüştü. Strateji Geliştirme Müdürü İrfan Yapar, gelecek yılın performans programının detaylarını anlattı; 93 performans hedefine bağlı olarak 105 faaliyet belirlendiğini ifade etti.

Fazla pay müdürlüklere

Belediyenin 2019 yılı performans programı ile gelir-gider bütçesi belirlendi. 2019 bütçesi CHP’nin kabul oyu, AK Parti’nin red oyuyla 138 milyon 645 bin lira olarak oyçokluğuyla kabul edildi. Bütçede, en büyük pay yatırımcı müdürlüklere ayrıldı. Bütçeye getirilen eleştirilere cevap veren Başkan Şenol, “Titiz çalışmalar sonucu yine örnek bir bütçe hazırladık. Bütçemiz kenti daha da ileri götürecek projeleri karşılayan, vizyonu olan bütçedir. İmkanlarımız kısıtlı ancak biz hiç durmadan çalışıyor, Gaziemir için en iyisini yapıyoruz. Fiziki projelerin yanı sıra eğitim, sağlık, kültür, sanat ile sosyal projelere önem veriyor, örnek çalışmalar hayata geçiriyoruz. Planlarımızın, projelerimizin hepsini tek tek hayata geçirecek, kentimizi daha da ileriye götüreceğiz” dedi.

İki otomobil çarpıştı, bagajdaki köpekler yola savrulduEmniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Şubat ayı içinde yurt genelinde meydana gelen kazaların Kent Güvenliği Yönetim Sistemi (KGYS) kameralarına yansıyan görüntülerini paylaştı. Amasya'da iki otomobilin çarpıştığı kazada bir otomobilin bagajındaki iki köpek de yola savruldu.
23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber