Geri Dön
EgeGüvenli fuar MODEKO açıldı

Güvenli fuar MODEKO açıldı

Kısıtlamalar nedeniyle ara verilen fiziki ticari fuarlar, “Güvenli Fuar Alanı” belgeli Fuar İzmir’de yapılan MODEKO 2021 32. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı ile yeniden başladı.

Güvenli fuar MODEKO açıldı

Tüm zorluklara rağmen hiç ara vermeden 32. kez MODEKO’yu açtıklarına dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, “Üretim aşkla yapılabiliyor. Ürettiğini tanıtmak ve pazarlamak azim gerektiriyor. Yabancı satın alma profesyoneli ile yerli üreticilerle yeni ve sürdürülebilir iş birliği fırsatları sunacak Fuar, sektöre ve Türkiye ekonomisine bu yıl da önemli katkı sağlayacak. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

Sanal ortamda buluştuk

Pandemi sonrasında ilk fiziki fuarın açıldığına dikkat çeken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, fuara Ortadoğu, Balkanlar, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri dahil pek çok ülkeden profesyonel ziyaretçi ve alım heyetinin geleceğini belirtti. İZFAŞ ile Fuar İzmir’i sanal platforma dönüştürmüştük. Olivtech, Ekoloji İzmir ve 14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı’nı, çevrimiçi gerçekleştirdik” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler