Geri Dön

Hayat dijital dünya üzerinde

Hayat dijital dünya üzerinde

2009 yılında Evo Şirketler Grubu bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk dijital dergisi olan Evos Angels, ayda bir milyon okurla buluşuyor. Grup, birçok üniversite ve panelde, dijital PR, reklam, habercilik ve fenomenlik konularında da eğitimler veriyor.

Dergi, yılda bir kez ise ‘Dijital Dünyanın Enleri Ödülleri’ni dağıtıyor.

Dokuzuncu yıl

Ödüllerin www.dijitaldunyaninenleri.com adresindeki halka açık oylamanın sonuçlarına göre verildiğini belirten kuruculardan Evren Yaşlak, “Sosyal medya kullanmayan çok az bir kitle kaldı. Bir rahatsızlığımız bile olsa ilk önce sosyal medyadan bakıyoruz. Bunu bir çatı altında toplayıp tüm sosyal medyayı aktif olarak kullanan sevenlerimizle buluşturuyoruz” dedi. Bu yıl Evos Angels’ın 9’uncu yılını kutladıklarını kaydeden Evrim Yaşlak da, “Takipçilerimiz ve sektörün önde gelen isimlerini, sevenlerinin oylarıyla ödüllendirmek güzel bir dönüş sağlıyor, dijitalizmin büyüklüğünü gösteriyor” diye konuştu.

Yunanistan sınırını otobüsle kapattıYunanistan Pazarkule sınır kapısından ülkelerine giriş yapmak isteyen bir grup göçmenin ülkeye girişine izin vermedi. Tampon bölgeyi otobüs çekerek kapatan Yunanistan, Pazarkule sınır kapısından ülkelerine giriş ve çıkışları durdurdu.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber