Geri Dön

Haziran ayında herkes Koçarlı’ya

Haziran ayında herkes Koçarlı’ya

Koçarlı Belediyesi, 5-6-7 Haziran günlerinde düzenleyeceği Geleneksel Çam Fıstığı ve Yerel Ürünler Festivali’yle, ilçenin değerlerini tüm Türkiye’ye tanıtacak. Aydın başta olmak üzere birçok ilden gelecek konuklar, üç gün boyunca çeşitli etkinliklerle en iyi şekilde ağırlanacak. Festivale herkesi davet ettiklerini belirten Başkan Nedim Kaplan, “İçeriğinde önemli değişiklikler yaptığımız festivalimizde sadece çamfıstığı değil Koçarlımız için her biri altın değerinde olan diğer yerel ürünlerimiz de tanıtılacak. Kültürüyle, tarihiyle ve tarımıyla Koçarlı’yı tanıtan, bütüncül bir etkinlik olacak” dedi.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber