Geri Dön
Ege‘Hizmet çıtasını daha da yükselttik’

‘Hizmet çıtasını daha da yükselttik’

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın düzenlediği Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı sona erdi

‘Hizmet çıtasını daha da yükselttik’

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen, 21 şehirden 201 belediye başkanının katıldığı ‘Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı’ Balıkesir Edremit’te tamamlandı. Belediyeler arası tecrübe paylaşımı yapıldı, merkezi hükümetten beklentiler dile getirildi. AK Parti İzmir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı, kamp programı sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Toplantının verimli geçtiğini belirten Çankırı, “Tecrübe paylaşımlarından eğitimlere, beklentilerden sorunlara kadar birçok meseleyi ele aldığımız verimli bir kamp geçirdik. Sahada bizzat görüp tespitini yaptığımız konuları masaya yatırmış olmak hızlı çözümler üretmemize vesile oldu” dedi. AK Parti hükümetleri döneminde çok çalışarak hizmet çıtasını yükselttiklerini ifade eden Bölünmez Çankırı, “Son 20 yılda yaptıklarımız ortadayken yerinde saymak ya da bu kalibrenin altına düşmek bizlere yakışmaz. Hizmet çıtası o kadar yükseldi ki belediyelerimiz birbirleriyle yarışır bir vaziyete geldi. Elbette hata da yapabiliriz ama o hatalarımızdan çabucak ders alıp bu hatalara bir daha düşmeyeceğiz. Eserlerimiz, hizmetimiz, vatandaşla olan iletişimimiz bizler için birer gurur kaynağı” diye konuştu.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler