Geri Dön

‘Hizmet etmekten şeref duyacağız’

Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan adayı Melek Eroğlu, İzmir Giritliler Derneği’ni ziyaret etti.

‘Hizmet etmekten şeref duyacağız’

Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan adayı Melek Eroğlu, İzmir Giritliler Derneği’ni ziyaret etti. Kadın üyelerin hazırladığı Girit lezzetlerinin tadına bakan Eroğlu, “Bizlere kapınızı açtınız, gönlünüzü açtınız, yüreğinizi açtınız. İzmir’in en güzel renklerinden biri de Giritlilerdir. Tüm değerlerimizle bir bütünüz. Hep beraber hizmet yolculuğuna çıkalım istiyoruz” diye konuştu. Ardında Kadriye Mahallesi’ne geçen Eroğlu, vatandaştan gördüğü teveccühü sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı:
“Yüreğimizle, inancımız ve umudumuzla yola çıktık. Hemşehrilerimiz, gönül köşklerinde bizi misafir ediyor. Onlara hizmet etmek bizim için şeref olacak” dedi.

Sağlık Bakanı Koca'dan Avrupa karşılaştırması: Tedbirleri en erken alan bizizSağlık Bakanı Fahrettin Koca: Video, Koronavirüse karşı alınan tedbirleri, Avrupa bazında gün gün gösteriyor. Avrupa ülkeleri içinde tedbirleri en erken alan biziz. İzolasyonda başarılı olursak, erken tedbir avantajından tam olarak yararlanabiliriz.
Hande Erçel günlük egzersizini takipçileriyle paylaştıTüm dünyada etkisini gösteremeye devam eden salgına karşı Hande Erçel, sevgilisi Murat Dalkılıç ile önlem almak için gerekli sosyal izolasyon kurallarına uyuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber