Geri Dön
Egeİnsan kaynaklarının liderleri ödüllendirildi

İnsan kaynaklarının liderleri ödüllendirildi

Franchise Market Türkiye, Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nde “Yılın En İyi İş Dergisi” seçildi. Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı ise “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü

İnsan kaynaklarının  liderleri ödüllendirildi

İnsan kaynaklarının  liderleri ödüllendirildi

İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Pelin Vardarlıer öncülüğünde, Medipol İnsan Kaynakları Kulübü öğrencileri tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri sahiplerini buldu. Franchise Market Türkiye “Yılın En İyi İş Dergisi” seçildi, Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen 14 farklı kategoride isimlerin ve şirketlerin yarıştığı III. Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nde kazanan isimler belli oldu. Kazananların belirlenmesi için gerçekleştirilen halka açık oylamada franchise, AVM ve iş dünyasının iletişim dergisi Franchise Market Türkiye, en yük-sek oyu alarak “Yılın En İyi İş Dergisi” seçildi ve ödüle layık görüldü. Bu oylama ile katılımcılar kategoriler için belirlenen kişi ve firmaları direkt olarak oylayabildi veya yorum kısmında dilediği kişi veya firmayı belirtebildi.

Ödül töreni 6 Mart Cumartesi akşamı Medipol İKK YouTube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlandı. Şule Gümüş ve Mustafa Yılmaz’ın sunumuyla başlayan tören, Doç. Dr. Pelin Vardarlıer’in konuşmasıyla devam etti ve ardından heyecanla beklenen oturumlara ödüllerin takdimi kısmına geçildi.

Yazarlara teşekkür

Online olarak bağlandığımız yayında Franchise Market Türkiye İmtiyaz Sahibi olarak sektörü geliştirmek için sunulan gayretin halk tarafından da takdir edilmesi ve ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduğumu dile getirdim.

Franchise Market Türkiye’nin daha 4. yaşında yılın en iyi iş dergisi seçilmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kategori kazananı Franchise Market Türki-ye’nin açıklanmasından sonra yayına katılan bir diğer isim olan Franchise Market Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Melis İstanbullu ise, “Tüm Türkiye’den okurlarımıza, dergimizin sevenlerine, bilgi ve tecrübelerini bizlere aktaran yazarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Etkinlikte diğer 12 kategoride de sahiplerini buldu ve ödül sahipleri online olarak programa katılarak düşüncelerini dile getirdi.

3. Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nde ödül kazanan kurumlar ve isimler şöyle:

Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi: Çocuklar için Birlikte Adım Atalım Projesi ile FLO

Yılın En İyi Hayvan Dostu Projesi: Mama Gönder Projesi ile Getir

En İyi Tedx Konuşmacısı: Kadın Bedeni Kimsenin Oyun Alanı Değildir konuşması ile Prof. Dr. Uğur Batı

#Evdekal Videosunu En İyi Çeken Ünlü: Nil Karaibrahimgil

Yılın En Çok Çalışılmak İstenen Kurumu: Mercedes-Benz Türkiye

İşe Alımda Sosyal Medyayı En Etkin Kullanan Kurumu: Koç Holding

İnsan Kaynaklarında Dijitalleşmede En İyi Kurum: Turkcell

Yılın En İyi İş Dergisi: Franchise Market Türkiye

Yılın En İyi İK Danışmanlık Firması: İK Üssü

Yılın En İyi İş Arama Portalı: Kariyer.net

Yılın En Çok Dinlenen Sanatçısı: Zeynep Bastık

Yılın En İyi Oyuncusu: Ezgi Mola

Yılın En Fayda Sağlayan Sosyal Medya Fenomeni: Pelin Akil Altan

Yılın En İyi Farkındalık Yaratan Yazarı: Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

İnsan kaynaklarının  liderleri ödüllendirildi

8 yıldır birlikteyiz

Ünlü isimlerin ve insan kaynakları alanının önemli şirketlerinin yarıştığı III. Medipol İnsan Kaynakları Ödülleri’nde Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı verdiği destekler sebebiyle “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü. 8 yıldır birlikte çalıştığımız markalarımıza, birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum marka yöneticilerimize ve bizi bu ödüle layık gören kıymetli jüri üyelerine teşekkür ederiz.

Sunuculuğunu Şule Gümüş ve Mustafa Yılmaz’ın yaptığı etkinlikte ödül töreninin ana sponsoru Promedia Works Reklam Ajansı’na ise sponsorluk ödülü verildi. Ödül, Promedia Work Reklam Ajansı adına CEO İlker Ezibay’a takdim edildi. Program teşekkür konuşması ve sunucu plaket takdimi ile sürdü, Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Kulübü Başkanı Zeynep Akpınar’ın konuşmasıyla son buldu.

İnsan kaynaklarının  liderleri ödüllendirildi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler