Geri Dön

‘İnsanımızdan güç alıyoruz’

‘İnsanımızdan güç alıyoruz’

AK Parti Konak Belediye Başkan adayı Melek Eroğlu, ‘Önce insan’ dediklerini, projelerini buna göre şekillendirdiklerini belirtti. Ballıkuyu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan ve gevrek yiyip çay içen Eroğlu, “Hemşehrilerimize huzurlu bir şehir hayatı sunmak için bu göreve talibiz. Şurada bizi bir bardak çay ve bir gevrekle bir araya getiren gönül zenginliğimiz hizmetlerimize de yansıyacak” dedi. Ardından Halil Rıfat Paşa Mahallesi’ne geçen Eroğlu’nu sevgiyle karşılayan mahalle sakinleri, ‘Seni başkan görmek istiyoruz’ sözleriyle desteklerini dile getirdi. Eroğlu, akşam da kızı ve oğluyla Göztepe-Galatasaray maçını izledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan corona virüs uyarısıCorona virüs vakalarıyla ilgili uyarıda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İlk bulaşıcı vakayı yurt dışından aldık. Özellikle İstanbul'da çok dikkatli olmalıyız. Çünkü yurt dışı temasımızın olduğu en güçlü il İstanbul ilimizdir. Şu anda şehirlerarası otobüs yolculukları yüzde 99.75 azalmıştır. Önümüzdeki 10 günü de iyi geçirirsek, bunun bulaşıcılığını kontrol altında tutma imkânına sahip olabiliriz” dedi.
Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün soğan mücadelesiSafiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, salgın nedeniyle eve kapandı. Karantinadaki eğlenceli anlarını paylaşan çiftin videoları beğeni topluyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber