Geri Dön
Egeİşitme cihazlarında yapay zekâ dönemi

İşitme cihazlarında yapay zekâ dönemi

1999 yılından bu yana hizmet veren Duymer İşitme Cihazları hastalarına, yapay zekâ teknolojisine sahip yeni cihazlarını tanıttı. Cihazlarla hastalar kendi ayarlamalarını yapabilecek

İşitme cihazlarında yapay zekâ dönemi

Türkiye işitme cihazı piyasasında yüzde 30 pazar payına ve Türkiye çapında 150 satış noktasına sahip olan Duymer İşitme Cihazları, hastalarına yapay zekâ teknolojili cihaz olanağı sunuyor. Kullanıcılara, akıllı telefonları aracılığıyla otomatik program değişikliği, cihazın ayarlarının yenilenmesi veya cihazın sesinin alçaltılması veya yükseltilmesi gerektiğine dair uyarı veren, yapay zekâ teknolojisi, kullanıcısına tanıtıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Figen Baz, firmanın ReSound ve Interton marka işitme cihazlarının 2010 yılından bu yana Türkiye tek yetkili distribütörü olduğunu söyledi, 1999 yılından bu yana her zaman ileri teknolojiyi sunduklarını, amaçlarının yüksek memnuniyet seviyesine ulaşmak olduğunu kaydetti.
ReSound işitme cihazlarının yapay zekâ teknolojisi, her yıl dünya çapında tekno- loji üreticilerinin katıldığı ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Consumer Electronics Show (CES) Fuarı’nda beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler