Geri Dön

İSO 500 listesinde 155. sıraya yükseldi

Norm Holding bünyesinde bulunan Norm Cıvata, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 500 Kuruluşu” sıralamasında 34 basamak birden yükselip 155. sırada yer aldı.

İSO 500 listesinde 155. sıraya yükseldi

Norm Holding bünyesinde bulunan Norm Cıvata, İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 500 Kuruluşu” sıralamasında 34 basamak birden yükselip 155. sırada yer aldı. 2018’de 1 milyar 201 milyon lira üretimden satış rakamına ulaştıklarını belirten Norm Holding CEO’su Kamil Başaran, “Ar-Ge ve eğitim çalışmalarına verdiğimiz önem ve süreklilik arz eden yatırımlarımız ile ciddi başarılar elde ediyoruz. Dünyanın ve Türkiye’nin sayılı markalarından olan Ford, Volkswagen Group, AUDI, Porsche, Jaguar, LandRover, Fiat, Renault, Mercedes Benz Türk, Daimler Kamyon, MAN, Toyota, BMC, Türk Traktör, Volvo ve Scania, PSA vb. ve Amerika’nın önde gelen elektirikli araç üreticisinin tedarikçisi konumundayız. Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Polonya, İtalya, Brezilya, Meksika, Rusya ve Çin başta olmak üzere 50 ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Norm Holding, ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve Türkiye için önemli bir oyuncu olmaya devam edecek” diye konuştu.

Heybeliada'da korkutan orman yangınıİstanbul Heybeliada'da orman yangını çıktı. Yangına karadan ve havadan ekipler tarafından müdahale ediliyor. Yangın Anadolu Yakası Bostancı sahilinden gözüküyor. Çıkan yangının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bölgeye gidiyor. İstanbul Valiliği geniş çaplı soruşturma başlatıldığını duyurdu. Orman Genel Müdürlüğü, 'Heybeliada'da saat 17:33'de başlayan  orman yangınına 3 dakika sonra 17:362da ilk müdahale yapılmış olup, yangını kontrol altına alma çalışmaları devam etmektedir.' açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber