Geri Dön

‘İzmir’de yeni bir tabloya hazır olun’

‘İzmir’de yeni bir tabloya hazır olun’

İzmir Medya Platformu Üyesi gazeteci ve yazarlarla bir araya gelen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Cumhur İttifakı’nın İzmir’de güçlü bir sinerji oluşturduğunu belirtti, “MHP olarak Narlıdere, Foça, Aliağa, Çeşme ve Dikili’de iddialıyız. Bütün teşkilatımla Çeşme’ye yükleneceğim, orayı da mutlaka alacağız” dedi.

Corona virüsünde kritik süre 72 saat!Prof. Dr. Ercüment Ovalı corona virüse karşı laboratuvarda karantina altında aşı çalışmalarını yürütüyor. Ovalı: “Virüsün 72 saatte yapması gereken etkiden çok daha fazlasını yaptığını gözlemledik” dedi.
Prof. Dr. Çilingiroğlu canlı yayında üniversiteden atıldığını iddia ettiCNN Türk'te yayınlanan Akıl Çemberi programına katılan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, canlı yayın sürerken Koç Üniversitesi'nden gelen mektupla üniversiteden atıldığını öğrendiğini söyledi. Prof. Çilingiroğlu, "Koç Üniversitesi'nden benim istifa mektubumu göndermişler. Demişler ki buradaki işiniz bitmiştir, atılmışsınızdır fakülteden. Koç Üniversitesi'ne ihtiyacım yok" dedi. Ancak sosyal medyada Koç Üniversitesi'nden gönderilen mektubun tarihinin 27 Mart olması dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber