Geri Dön

İZMİR’İ ‘MARKA KENT’ YAPACAK PROJE HAZIR

Dünyanın en önemli marka yaratıcı ajanslarınca hayata geçirilecek olan “İzmir Marka Kent Stratejik Planı” görücüye çıktı.

İZMİR’İ ‘MARKA KENT’ YAPACAK PROJE HAZIR

İzmir Kalkınma Ajansı’nın(İZKA) ihalesini sonuçlandırdığı projeyi Art Grup önderliğindeki Wolff Olins, American World Services, Kita Tasarım ve TNS Global Konsorsiyumu yetkilileri projeyi anlattı.
İzmir Valisi ve İZKA Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Kıraç, kentsel pazarlama konusundaki uzman ekibe güvendiklerinin altını çizerek, “Onlardan öncelikle kenti iyi tanımalarını, anlamalarını, ayrıca kentlinin sesine kulak vermelerini bekliyoruz. Benim İzmirlilerden beklentim ise kent marka strateji çalışmalarına dahil olmaları, aylık çalışma sürecine katılarak verebilecekleri her türlü katkıyı vermeleridir.”

Corona virüs denetimi nedeniyle araç kuyruğu oluştu!Ankara'da kent girişinde durdurulan araçlar dezenfekte edilirken, sürücü ve yolcuların corona virüs salgınına karşı ateşleri ölçüldü. Kontroller sırasında uzun araç kuyrukları oluştu.
İlçeye inen dağ keçilerini görüntüledi, sözleri gülümsettiERZİNCAN'ın Kemaliye ilçesinde, koronavirüs nedeniyle vatandaşların evlerinde kalmasının ardından dağ keçileri ilçe yakınlarına kadar indi. Rehber ve fotoğrafçı Şevket Gültekin ilçeye inen dağ keçilerini görüntüledi. Gültekin'in dağ keçilerine seslenmesi gülümsetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber