Geri Dön

İzmir ve ege turizmini Meclis’e taşıyacaklar

İYİ Parti Genel Merkez, Kalkınma Politikaları Turizmden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun başkanlığındaki heyet; İzmir Turist Rehberleri Odası, TÜRSAB İzmir Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Osman Tolga Gencer ve ETİK Başkanı Mehmet İşler ile bir araya geldi.

İzmir ve ege turizmini Meclis’e taşıyacaklar

İzmir ve Ege Bölgesi’nde turizm konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Tosun, “İzmir’in turizm ve tarım konusunda oldukça iyi bir potansiyele sahip, geniş yetkilerle donatılmış bir çatı örgüte ihtiyacı var. Bunu bir yasal düzenleme ile hayata geçirebilriz. Konuyu, yasa teklifi ve soru önergeleri ile TBMM’ye taşıyacağız” dedi.

Türkiye-İran sınırında depremSon dakika gelen bilgilere göre; merkez üssü İran'ın Hoy kenti olan 5.7 büyüklüğündeki sarsıntının Van'ın Saray ilçesine uzaklığı 28, Özalp ilçesine mesafesi ise 71 kilometre. Sarsıntı Van'ın yanı sıra Hakkari'de de yoğun şekilde hissedildi. Van'da bazı evler yıkıldı, ajanslar ilk fotoğrafları servis ediyor.
İlginç soba görenleri şaşkına çeviriyorTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Erzurumlular Derneği’ne ait çay bahçesinde iş yeri çalışanlarının projesini çizerek keşf ettiği soba, görenleri şaşkına çeviriyor. Hem elektrik hem de kömürle çalışan soba, içerisine dizayn edilmiş semaver ve kuzine ile birden çok işlev görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber