Geri Dön

İzmir’e beş yat limanı

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Türkiye’yi terk eden birçok teknenin 2019 sezonunda geri döndüğü açıkladı.

İzmir’e beş yat limanı

Yabancı bayraklı teknelerin geri dönüşü ile beraber 2019 yılında Ege Denizi’ndeki marinalarda doluluk oranları yüzde 125’e kadar çıktı. Gelişmelerin sevindirici olduğunu belirten Öztürk, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından İzmir’de beş adet yeni yat limanı planlanıyor” dedi. İMEAK DTO İzmir Şubesi Başkan Danışmanı Dr. Ersel Zafer Oral da, “Yat limanlarından Yeni Foça 280, Çeşmealtı 330, Şifne 700, Şakran 550 ve Bayraklı 500 yat kapasiteli olacak” diye konuştu.ege

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber