Geri Dön

İzmirliler güneşle buluştu

İZMİR’de daha düne kadar insanın iliklerine kadar işleyen dondurucu soğuk ve kapalı hava haftasonunda yerini güneşe bıraktı.

İzmirliler güneşle buluştu

Yarıyıl tatilinin ilk haftasını evlerine kapanarak geçiren çocuklar ve aileler güneşin yüzünü göstermesiyle kendilerini dışarı attı. Ev hapsi biten çocuklar aileleriyle açık alanlara, parklara koştu. Konak Meydanı, Birinci Kordon, Pasaport seyir terasları, kafeteryalar güneşli havanın keyfini çıkarmak isteyen yediden yetmişe çok sayıda İzmirlinin akınına uğradı. Meteoroloji yetkilileri güneşli bahar havasının hafta boyunca süreceği müjdesini de verdi.

Ümran Baradan’dan “İçimizdeki Çocuk”
ÜMRAN Baradan Çocuk Oyuncak Müzesi’nin 28. Geleneksel Yarışması için geri sayım başladı. Bu yılki konusu “İçimizdeki Çocuk” temalı yarışmaya 8-80 yaş arası herkesin katılabileceğini belirten dünyaca ünlü sanatçımız Ümran Baradan, “Sanat yolu ile dünya dostluğunu pekiştirerek, gizli yetenekleri ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz” dedi. Yarışmada dereceye girecek ilk üç eserin ata altını ile ödüllendireceklerini vurgulayan Ümran Baradan, “Eserlerde manav, balıkçılar, çocuk oyunları, düğün gibi her türlü tema işlenebilir” dedi.

ÖZDİLEK’TEN hediye danışmanı
İnciraltı Özdilek Alışveriş Merkezi sevgililer gününe özel danışman ekibiyle “Acaba sevgilime ne hediye alsam” sorusuna en uygun cevabı bulacak. Özdilek AVM 12-13-14 Şubat tarihlerinde oluşturulacak “Sevgililer Günü Hediye Danışma” noktasında, müşterilere, kolay hediye seçme olanağı sağlamayı amaçlayan uzman danışmanlardan oluşan ekip ile hizmet verecek.

Kipa’da özel ürün yelpazesi
KİPA, 14 Şubat Sevgililer Günü özel ürün yelpazesiyle, hem ekonomik hem renkli alternatifler sunuyor. Taptaze çiçekler, kalpli yastıklar ve peluş oyuncakların yanı sıra, özel indirimli kozmetik ve şaraplar da, müşterileri mutlu edecek. Ayrıca, Kipa’nın her gelir grubuna uygun çiçek çeşitleri için özel kalpli ambalajlar hazırlandı. Taze güller, orkideler, rengarenk çiçek buketleri ve süs bitkileri, 0.99 ile 29.99 TL arasında satılacak.

Ece’nin hedefi İSTANBUL
İSTANBUL Fashion WEEK 2011’de dünyaca ünlü Gizia’nın defilesinde podyuma çıkan İzmirli model Ece Begüm Yücetan, gelecek için iddialı. Türkiye’den yalnızca üç modelin yer aldığı 16 model arasına giren Yücetan, Ekonomi Üniversitesi İşletme bölümünde okuyor. Düzgün fiziği ile duruşuna güvenen 21 yaşındaki Yücetan, “İleride daha başarılı ve güzel işlere imzamı atacağım” dedi.

Bursa'da 1 ton bedava hamsi izdihamıBursa Zonguldaklılar Derneği tarafından birincisi düzenlenen 'Hamsi Festivali'nde renkli görüntüler yaşandı. 1 ton hamsinin bedava dağıtıldığı etkinlikte zaman zaman izdiham görüntüleri ortaya çıktı.
23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber