Geri Dön

‘İzmirliler, işi bileni seçer’

‘İzmirliler, işi bileni seçer’

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Tunç Soyer’i seçmesini değerlendirdi. Partisinin Büyükşehir adayı Nihat Zeybekci’nin, Denizli belediye başkanlığı ve Ekonomi Bakanlığı dönemindeki başarısı, tecrübesi ve bilgi birikimiyle öne çıktığını belirten Şengül, “

İzmir’in sorunlarını ivedilikle çözecek, bu işi bilen birine ihtiyacı var. Bu kişi de Nihat Zeybekci. İzmir halkının da bizimle aynı düşüncede olduğunu görüyoruz. Seçim stratejimizi CHP’ye göre değil, İzmir’in ihtiyaçları doğrultusunda belirledik. Onlar daha adayını yeni belirlerken, biz ise İzmir’i tüm sıkıntılarından kurtaracak projelerimizi çoktan hazırladık. Kısa süre içerisinde kamuoyuna açıklayacağız. 31 Mart, İzmir’in beyaz bir sayfa açarak, hızla yükselişe geçtiği günlerin başlangıcı olacak” dedi.

Türkiye'nin gönderdiği tıbbi yardım, İtalya'ya ulaştıTürkiye'nin, Avrupa'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgının merkez üssü konumundaki İtalya'ya yardım malzemeleri, başkent Roma'ya ulaştı.
Dr. Mehmet Öz'ün çok konuşulan TikTok videosuDünyaca ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, bu kez sosyal medyanın gündemine oturan TikTok videosuyla karşımıza çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber