Geri Dön

İzmirliler, tarımı masaya yatırıyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Kültürpark ile başlattığı İzmir Buluşmaları “Tarım ve Sağlıklı Gıdaya Erişim” başlığıyla sürüyor.

İzmirliler, tarımı masaya yatırıyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Kültürpark ile başlattığı İzmir Buluşmaları “Tarım ve Sağlıklı Gıdaya Erişim” başlığıyla sürüyor. Seçim öncesinde “Herkesin fikrine hürmet ederek, İzmir’i hiçbir ayrım yapmaksızın, tüm farklı kesimlerle birlikte, kol kola yöneteceğiz. ‘Bu kenti en çok ben seviyorum, en çok ben biliyorum’ cümlesini benim ağzımdan duymayacaksınız” diyen Başkan Soyer, tüm İzmirlileri davet etti. Toplantı bugün 18.30’da İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde yapılacak.

Karısını öldürmek için hapisten kaçan şahıs yakalandıÇeşitli suçlardan 22 yıl hapis cezası bulunan Ecevit Kıymaz, kızı Kader’e “Anneni öldüreceğim” deyip Sincan Açık Cezaevi’nden firar etti. Katilden hızlı hareket ederek ortak operasyonla Kıymaz’ı yakalayan Yozgat ile Ankara polisleri bir kadını ölümden kurtardı. Kıymaz’ın üzerinde eski eşinin oturduğu evinin adresinin yazılı olduğu not çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber