Geri Dön

Kadın kollarına destek

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan Özen Kızılırmak’ın başkanlığındaki ilk toplantıya katılan İl Başkanı Ömer Cihat Akay, “Teşkilatlarda kadınlarımızla birlikte omuz omuza çalışırsak başarıya ulaşırız” dedi.

Kadın kollarına destek

Kadın kolları il yönetimine başarılar dileyen Akay, “Ben sizlere yürekten inanıyorum ve güveniyorum. Sayın Başkanımızın nezdinde tüm teşkilatlarımıza sonuna kadar destek olduğumuzu ifade ediyorum. Biz sizlerle birlikte çalışırsak başarılı oluruz. Gittiğim her ilçe ziyaretlerini eşimle birlikte yapıyorum. Benim bu konudaki rehberim Başbakanım Recep Tayip Erdoğan’dır. Siyasi hayatımda en büyük desteğim eşimdir. Siyasette eş desteğini alarak çalışmak çok önemlidir. Başarının en büyük anahtarıdır. Sizlerin eşlerinizi de toplantı ve çalışmalarımızda görmek isteriz.”dedi

Ak Parti İzmir’in bütçesi 5 milyon

Yerel seçimde İzmir’de 2 milyon lira harcayan Ak Parti, genel seçim için 5 milyon liralık bütçe yaptı. İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, bu bütçenin 1 milyon lirasının Başbakan’ın kentte yapacağı mitinge 2.5 milyon lirasının tanıtım, reklam ve ilana ayrıldığını belirterek, “Bu seçimde çok farklı strateji uygulayacağız. Taban siyaseti yapıp, ‘adam adama markaj’ yöntemiyle çalışacağız. Kadınlar evlerin kapılarını çalacak, gençler pazaryerlerini gezecek, esnaf ziyaret edecek, parti yöneticileri ve milletvekili adayları oda ve borsalara, derneklere, sivil toplum kuruluşlarına gidecek, kanaat önderleriyle görüşecek” dedi.
Avukat Özgür Hızal başkanlığındaki SKM, seçime kadar saatli programı hazırladı. Hızal, “Milletvekili adaylarımızın eline 11 Nisan’dan seçime kadar uygulayacakları saatli program vereceğiz. Her vekili bir kameraman, bir foto muhabiri ve bir muhabir takip edecek. Medya biriminden haber merkezlerine yazılı ve görüntülü bilgi servisi yapacağız. Reklam vereceğimiz otobüs duraklarını bile belirledik. Sandıklarda çok iyi örgütlendik, sandık sayısı 9 bin 750 görünüyor ama artacak. Tüm sandıklara dört partili koyduk. Hepsini eğitimden geçirdik” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla resmen başladı! İmamoğlu'ndan ilk açıklamaDünyanın en modern cihazlarıyla donatılan 2 bin 800 yataklı Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin yollarının yapımına Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir Şehir Hastanesi’nin çevre bağlantı yollarını bu ay içerisinde yapacağını duyuran Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına teşekkür etti.
Sokakta kimseyi bulamadı, köpekle futbol oynadıHatay’da vatandaş sokağa çıkmayınca canı sıkılan esnaf, sokak köpeği Pamuk ile futbol oynadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber