Geri Dön

Kaf Kaf’ta Işıldar sesleri

Play Off finalinde Turgutluspor’a penaltılarla yenilen ve 2. Lig’e dönüş hedefini ıskalayan Karşıyaka’da, kongre kulisleri hareketlendi.

Kaf Kaf’ta Işıldar sesleri

Mevcut Başkan Turgay Büyükkarcı’nın yeniden adaylığını açıkladığı, eski başkanlardan Cenk Karace’nin camianın ve Karşıyaka Belediyesi’nin desteğiyle adaylığa ikna edilmeye çalışıldığı Kaf Kaf’ta, Serdar Işıldar da adaylık için temaslarını sıklaştırdı. Ekibiyle birlikte gelişmeleri takip ettiklerini belirten Serdar Işıldar, “Henüz liste çıkarma kararı vermedik ama birçok kesimle temas halindeyiz. Öncelikli sorun futboldaki transfer yasağı. Ciddi bir sponsor bulmayı planlıyoruz. Mevcut yönetimin emeğini göz ardı etmeyiz, önlerini kesmeyi düşünmeyiz. Camiada fikir birliği olursa ihtiyaç durumunda adaylık için çıkarız” dedi.

Son dakika: Anadolu Otoyolu'nda feci kaza! Milyonluk lüks araçta sıkıştı...Son dakika gelen habere göre; Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminde bariyere çarpan cipin sürücüsü yaralandı. Araçta sıkışan sürücü ekiplerin bir saatlik çalışması sonucu kurtarıldı. Kaza nedeniyle bölgede trafik kısa süre aksadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber