Geri Dön
EgeKamera ve alarm sisteminde adres FİLİZ GÜVENLİK

Kamera ve alarm sisteminde adres FİLİZ GÜVENLİK

Alarm merkezi konusunda Ege’nin en büyük firması olan Filiz Güvenlik, güvenlik sistemleri teknolojilerinin kurulumunda da Türkiye’nin en büyüğü oldu.

Kamera ve alarm sisteminde adres FİLİZ GÜVENLİK

Bu alanda dünyanın en önemli markaları arasında yer alan Pinetron, Vguard ve Bullwark, Türkiye’de bu ürünlerin kurulumu konusunda en etkin çalışmayı yapan firma olarak Filiz Güvenlik’i seçti.

Ödül aldılar
Firmanın Operasyon Müdürü Kemal Şahin, kamera ve alarm sistemlerinde konusunda nihai müşteri ile çalışan en büyük firma olduklarını belirterek, Kristal Kamera Kupası ödülü aldıklarını söyledi. Şahin, “Güvenlik kamerası ve alarm sistemlerinde her ay 50-60 civarında yeni kurulum yapıyoruz. Bu ortalamanın çok üzerinde bir rakamdır.” diye konuştu.
Filiz Güvenlik Sistemleri, kamera ve alarm sistemleri konusunda tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Ağırlıklı Ege Bölgesi’nde çalışan firmanın İzmir merkez dışında Manisa ve Bandırma’da da şubeleri var. Filiz Güvenlik, beş binin üzerindeki abonesiyle alarm merkezleri arasında Ege’nin en büyüğü.

“Eleman çok zor yetişiyor”
Güvenlik teknolojisinde gelişmelere paralel olarak kalifiye elemanların yetişmediğini anlatan Şahin, “Bu sistemleri kuracak yeterlikte eğitimli eleman yok denecek kadar az. Teknik servis personeli ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz. Bu konuda okul yok, kurs verecek kurum yok. Firmamız bünyesinde bu eğitimi vermeye kalksak, prosedürler çok uzun sürüyor. ” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler