Geri Dön

Karabağlar yollarına yeni asfalt makinesi

Karabağlar Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı yoğun ve sistemli mücadelesini, ilçenin dört bir yanında sürdürüyor.

Karabağlar yollarına yeni asfalt makinesi

Bu kapsamda, berber, kuaför, güzellik merkezleri, kahvehaneler ve sürücü kurslarının ardından ilçede bulunan şans oyunları bayilerinde de dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi. Tüm esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Başkan Muhittin Selvitopu, “Bu zor dönemde tüm gücümüzle desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Yeni asfalt makinesi

Öte yandan belediye, bünyesine kattığı yeni asfalt kazıma makinesini, ilk olarak Muhammer Akar Mahallesi’nde kullandı. Çalışmalara büyük hız kazandıran makinesinin ilk olarak mahallelerinde hizmete alınmasından duydukları mutluluğu dile getiren muhtar Sıtkı Kuzu, “Halkımızın yepyeni yollara kavuşması için belediyemizle el ele verdik. Mahallemizin her sorunu ile ivedilikle ilgilenen Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’na teşekkür ederiz” diye konuştu.

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber