Geri Dön

Karabağlar’a yeni kardeş

Karabağlar Belediyesi ile Çanakkale’nin Bayramiç Belediyesi, kardeş şehir protokolü imzaladı.

Karabağlar’a yeni kardeş

İmzaları, Karabağlar Başkanı Muhittin Selvitopu ile Bayramiç Başkanı Mert Uygun attı. Başkan Selvitopu, “Ülkemizde bütün yerel yönetimler, belediyeler tabii ki kardeş. Ancak biz Bayramiç’le farklı bir iletişim içinde olacağız. Birbirimize destek olacak, Karabağlar ve Bayramiç’te yaşayanlara daha iyi hizmet etmeye çalışacağız. İnşallah kısa sürede Bayramiçlilerin günlük yaşamlarına küçük de olsa bir katkı sağlamış oluruz” dedi. Başkan Uygun da, küçük nüfuslu bir yerel yönetim olduklarını söyledi, bu nedenle Karabağlar’ı ‘ağabey’ olarak gördüklerini ifade etti, “İlk kardeş şehir protokolünü Karabağlar’la yapmak onur verici” diye konuştu.

Kubilay Gülbek ile 5 DakikaDHA Genel Müdürü Kubilay Gülbek tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsle alakalı değerlendirmelerde bulundu.
Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'na verdiği cevap olay yarattıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalına konuk oldu. Subaşı'nın İbiza daveti üzerine Özdemir, "Ben İbiza'ya gitmeye başladığımda sen lise 2'de felandın sanırım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber