Geri Dön

Karşıyaka’ya denizcilik merkezi

Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, İZDENİZ Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Bozoğlu ve Genel Müdür İlyas Murtezaoğlu ile bir araya geldi, deniz trafiğini artıracak projeler üzerinde konuştu.

Karşıyaka’ya denizcilik merkezi

Birlikte sahil yürüyüşü yapan Tugay, Bozoğlu ve Murtezaoğlu, Haziran ayında başlaması planlanan deniz taksi ve dar gelirli ailelerin çocuklarını denizle buluşturacak olan Denizcilik Eğitim Merkezi projesi başta olmak üzere, alternatif deniz ulaşımı konularında fikir alışverişinde bulundu.

Midilli’ye sefer başlayacak

Bozoğlu Tugay’a, İZDENİZ tarafından haziran ayında başlatılacak ve hızlı ulaşım imkanı sağlayacak deniz taksi projesi hakkında bilgi aktardı. Bozoğlu, projenin aksaksız işlemesi için yoğun bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade etti. İZDENİZ Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Bozoğlu, nisan ayı içinde Alsancak Limanı ile Yunanistan’ın Midilli Adası arasında seferlere başlamayı planladıklarını da aktardı.

Corona virüse yakalanan rektör anlattı! 'Gece 03.30'da Haseki'ye kaldırıldım'Kendisine, eşine ve 22 yaşındaki oğluna 'corona virüsü' (Covid-19) teşhisi konulan ve hastalığı yenen Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz, yaşadıklarını anlattı.
Magazin Haberleri Bülteni (28 Mart 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber