Geri Dön

‘Kemalpaşa aldı başını gidiyor’

‘Kemalpaşa aldı başını gidiyor’

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla sohbet ediyor, isteklerini dinliyor. Aileden biri gibi karşılanan Uğurlu, “Başkan seçildiğim 2014 yılından bu yana vatandaşlarımızla iç içeyim. Kemalpaşa’da biz büyük bir aileyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ve gösterdiği istikamet doğrultusunda, halkımızın mutluluğu ve refahı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kemalpaşa için gecelerini gündüzlerine katmaya devam edeceklerini belirten Uğurlu, “Çok verimli bir dönemi geride bıraktık. İnşallah, aziz Kemalpaşalı hemşehrilerimizin de takdiriyle bir dönem daha millete hizmet etme düşüncesindeyiz” vurgusunu yaptı.

İstanbul çıkışı kapatıldı! Polis denetim gerçekleştiriyorİçişleri Bakanlığı'nın genelgesiyle İstanbul ile birlikte 29 büyükşehir ve akciğer hastalığının en fazla görüldüğü Zonguldak'ın giriş ve çıkışları kapatıldı. Megakent İstanbul'a 00.00 itibariyle araçlar, genelgede istenilen belgeleri göstermek zoruyla şehre girebilirken genelgeye aykırı olan otomobiller il sınırından geri çevrildi. Gece boyunca devam eden denetimlerin sabahın ilk saatlerinde de sürdü.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'deki yeni vaka sayısını açıkladıDünyayı etkisi altına alan corona virüsle ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son dakika açıklamalarına imza attı. Bakan Koca, corona virüs sebebiyle son 24 saatte 69 kişinin hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 425 olduğunu açıkladı. Bakan Koca, İstanbul'da 12 bin 231, İzmir'de 1105, Ankara'da 860, Konya'da 601, Kocaeli'de 500 vaka olduğunu açıkladı. Koca, "Türkiye'nin analizi, şu anda İstanbul'da bir kişi 16 kişiye bulaştırıyor." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber