Geri Dön

Kentin merkezinde huzur dolu yaşam

Kentin merkezinde huzur dolu yaşam

İzmir’in yeni kent merkezinde yükselen Folkart Incity projesinde, inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar İzmir’de dört milyar liralık yatırımla 11 projeyi hayata geçirdikelerini belirten Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Folkart Incity mükemmel özellikleriyle, 2019’da ev sahipleriyle buluşacak” dedi.

700 daire bulunuyor

Çalışmalar hakkında bilgi veren Sancak, “29 katlı iki blok ve farklı yüksekliklere sahip diğer blokları ile yüzde 99 seviyesinde bulunan kaba inşaat önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Bu süreçte ince işler dediğimiz, seramik, alçı, sıva, boyanın yanı sıra mekanik ve elektrik tesisat işleri gibi imalatlarda çalışmalar devam ediyor” dedi. Bornova’da hayata geçirilen Folkart Incity’de, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 lüks konut seçenekleriyele toplam 700 daire ve 42 ticari alan bulunduğunu sözlerine ekleyen Sancak, şöyle devam etti:

Yemyeşil koru içinde

“32 bin metrekarelik alana sahip projede yeşil alan ve parklar oluşturacak. Kendine ait yemyeşil korusu ile Folkart Incity, rengârenk bitkilerle huzurlu bir yaşam sunacak. Proje de iki kapalı havuz, açık spor alanları, yürüyüş ve koru alanı, açık yüzme havuzu, spor salonu, sauna, kreş ve oyun alanları, sinema, karaoke odası, kütüphane, çatı alanlarında hobi bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu gibi sosyal ve teknik donatılar da yer alıyor.” Folkart Incity, Sanayi Metro İstasyonu’na ve Yaşar Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor.”

650 milyon liralık yatırım değerine sahip ‘Folkart Incity’nin yüzde 60’ı tamamlandı. Folkart Time projesine de sokakla bağlanacak olan Folkar Incity’deki sakinler; seçkin markalara, eğlence alanlarına, süpermarketlere ve Mektebim Koleji’ne komşu olma avantajına sahip olacak.

İdlib'te rejim hedefleri etkisiz hale getirildiTürk Silahlı Kuvvetleri, İdlib'te Türk askerine yönelik saldırının ardından tespit edilen hedefleri vurmaya devam etti.
28 Şubat 2020 Magazin Haberleriİşte magazin gündeminin öne çıkan gelişmeleri...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber