Geri Dön

Kınık OSB, gelişim ve istihdamın merkezi

Kınık OSB için talepler ve yatırım konuları toplantıda masaya yatırıldı. Mevcut ve yeni yatırımcıların bulunduğu toplantıda, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Yatırım Destek Ofisi yetkilileri tarafından, Kınık OSB’ye verilecek destekler anlatıldı.

Kınık OSB, gelişim ve istihdamın merkezi

OSB’nin ilçenin gelişimi için büyük önem taşıdığını belirten Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, “Bölgemizde istihdamın artırılması için Kınık OSB’yi daha cazip kılmak istiyoruz. Bu amaçla OSB Yönetim Kurulu ile var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Yatırımcılarla gezi

Toplantının ardından Kınık OSB Yönetim Kurulu üyeleri, Kaymakam Erol Türkmen ve OSB Bölge Müdürü Mert Ali Işık; yatırımcı Dirinler Döküm, Teknopak Plastik, Yıldız Yangın, Olgunsoy Laboratuvar, Yaşaroğlu Otomotiv, İz Granit, Kocaer Haddecilik, Memas Çelik Kapı, RNK Gıda, Güventürk Yapı, Güngör Enerji, Aracılar Matbaa, Albacore Madencilik ve Ege Pamuk firmalarının yetkilileriyle bölgeyi gezdi.

Bursa'da 1 ton bedava hamsi izdihamıBursa Zonguldaklılar Derneği tarafından birincisi düzenlenen 'Hamsi Festivali'nde renkli görüntüler yaşandı. 1 ton hamsinin bedava dağıtıldığı etkinlikte zaman zaman izdiham görüntüleri ortaya çıktı.
23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni23 Şubat 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber