Geri Dön
EgeKoçarlı yatırımlara doyacak

Koçarlı yatırımlara doyacak

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun final etabına katılmak için Kuşadası’na gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan ilçede hayata geçirilmesi planlanan gençlik ve spor yatırımlarıyla ilgili destek sözü aldı.

Koçarlı yatırımlara doyacak

İZMİR Milliyet

İstişare toplantısında bir araya geldiği Bakan Kasapoğlu’na yöresel ürünlerden oluşan hediye de takdim eden Başkan Kaplan, yeni yatırımlar için destek sözü almasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın bakanımızdan ne istediysek, hepsine tamam dedi. Koçarlımıza en kısa zaman da beş adet daha yeni yatırım kazandıracağız” dedi.

‘Sözümüzü aldık’

Kuşadası’nda Koruma Hotel’de istişare toplantısı gerçekleştiren Bakan Kasapoğlu’ndan Koçarlı’ya 4 adet yeni halı saha, 6 adet basket ile semt sahası, yarı olimpik yüzme havuzu, gençlik merkezi ve kapalı spor salonu için destek sözü aldıklarını söyleyen Başkan Kaplan, “Ayrıca Sayın Bakanımız Kasapoğlu, yapım çalışmaları devam eden 2 adet halı sahamızın çevre düzenlemesi için de 1 milyon liralık destek sağlayacaklarının sözünü verdi.
Koçarlı’mıza daha fazla hizmet ve yatırım getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ise, “Koçarlı’ya hayırlı uğurlu olsun. Desteklerimiz sürecek” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler