Geri Dön

‘Koçarlı’ya hizmet etmek görevimiz’

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Aydın genelindeki muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin taleplerini doğrudan muhtarlardan dinlemeye devam ediyor.

‘Koçarlı’ya hizmet etmek görevimiz’

Başkan Vekili Evrim Karakoz, muhtarlardan mahallelerin ihtiyaçlarını ve taleplerini aldı. Büyükşehir’in desteğinin kendilerini mutlu ettiğini belirten muhtarlar, “Vatandaşlarımızın da duyarlılığıyla sorunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. Koçarlı’ya hizmet etmek bizim için onur” dedi.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber