Geri Dön

Konak’ta icraat dönemi

Konak Belediye Başkanı Batur, saha çalışmalarını sürdürüyor. Üç aylık dönemin hazırlık süreci olduğunu belirten Başkan Batur, “İcraat dönemi başlıyor” dedi

Konak’ta icraat dönemi

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, saha çalışmalarını sürdürüyor. 31 Mart yerel seçimleri için yürüttüğü kampanya kapsamında, “Günde en az 10 bin adım” sloganıyla başlayarak, Konak’ın her yerini adım adım gezen ve vatandaşlarla kucaklaşan Batur, seçimden sonra geçen üç aylık dönemde makamında ziyaretleri kabul ettiğini belirtti, “Bu süreç bizim hazırlık dönemimiz oldu. Konak’ı dinledik, talepleri değerlendirdik. Şimdi artık alandayız. Konak’ın interlandını baştan sona kadar dolaşıp, nerede ne yapacağız, nasıl bir yol haritası oluşturacağız artık netleştiriyoruz” dedi. Başkan Batur, son olarak Murat Reis, Akın Simav, Çankaya, Kemal Reis, Göztepe, Mehmet Ali Akman, Piri Reis ve Mithatpaşa mahalle muhtarlıkları ve belediyenin semt merkezlerini ziyaret etti, bölgedeki esnafla görüştü.

‘Kilit rol’

Muhtarlardan bölgelerinde yaşanan sıkıntılarla ilgili bilgi alan Başkan Batur, “Muhtarımızın şehirlerin gelişiminde kilit rol üstlendiğine inanıyorum. Birlikte Konak sloganıyla yola çıkmıştık. Muhtarlarımızla birlikte daha güçlüyüz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber