Geri Dön

Loca Restoran’da eşsiz lezzetler

1932 yılından itibaren İnci Lokantası ile başladıkları hizmet sektöründeki yolculuklarına bugün 10 yıldır Loca markası ile Atatürk Organize Sanayi’de hizmet veriyor.

Loca Restoran’da eşsiz lezzetler

İşletmeci Kutay Kiray, aile olarak birikim ve tecrübelerini Loca’da müşterilere aktardıklarını, Osmanlı, Türk, Girit ve Antep yemeklerinin ön planda olduğu zengin mönü sunduklarını söyledi. İftar yemeklerinde de çok sayıda İzmirli işadamı, akademisyen ve vatandaşı ağırlayan Loca, kebap çeşitlerinin yanı sıra et, günlük deniz balığı, zeytinyağlılar ve dünya mutfağının eşsiz lezzetleriyle müşterilerinin midelerini fethediyor. Latin müziği eşliğinde iftar yapan İzmirliler, farklı damak tatlarını tadıyor.

İhracatçıların başarı hikayesi

Ege İhracatçı Birlikleri’nin koordinatörlüğünü yaptığı “Küme Yöneticileri İçin Kapasite Gelişimi Projesi”, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından başarı hikayesi olarak yayımlandı. Bakanlık, “Rekabet Edebilirlik ve Yenilik Çerçeve Prog-ramı - CIP” kapsamında desteklenen ve başarı hikayesi olan Türk ortaklı projeleri tek çatı altında topladı. Ege İhracatçı Birlikleri’nin projesi de “İnovasyon projeleri” alanında yayımlanan başarı hikayeleri arasında yerini aldı. Birlik Başkanı Mustafa Türkmen-oğlu, yeni projeler geliştir- me ye devam edeeklerini söyledi. n İZMİR DHA

TEKZEN ALAÇATI'DA

YapıI market zinciri Tekzen, 87. mağazasını Alaçatı’da açtı. Alaçatı Tekzen, 1750 metrekarelik alanda, 13 bin çeşit ürünle hizmet vermeye başladı. “Her ilde bir Tekzen” sloganıyla Türkiye genelinde, 43 ile ulaşan Tekzen, şimdi de Alaçatı’da müşterileriyle buluştu. Mağazanın açılışına Kaymakam İnci Sezer Becel, Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Muçlu, Tekzen Ege Bölge Müdürü Suat Yıldırım, Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Genel Müdür Yardımcısı Mert Öneren’in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Sakızlar Caddesi’ndeki mağazada 25 kişi istihdam edilecek. Mağaza, yaz kış açık olacak. n FULYA OMAÇ DHA

Sokak ortasında bir anda yere yığılan adam öldüİstanbul Avcılar'da pazar alışverişinden dönen yabancı uyruklu bir adam bir anda kaldırıma yığıldı. 56 yaşındaki adamın kesin ölüm nedeni otopsi sonucu ortaya çıkacakken kalp krizi ihtimali üzerinde duruluyor. Hayatını kaybeden adamın etrafında sosyal mesafeyi hiç sayarak toplanan vatandaşları polis uyararak dağıttı.
TSK'den, Mehmetçiğin ortak yaşam alanlarında alınan önlemlere ilişkin videolu mesajTürk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), sosyal medya hesabından paylaşılan videoda, yeni tip corona virüs (Covid-19) tehdidine karşı Mehmetçiğin ortak yaşam alanlarında alınan önlemlere yer verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber