Geri Dön

Moda ve ticaretin merkezi IF Wedding

Düzenlenmeye başladığı 2007 yılından bugüne kadar sektöre büyük katkılar sunan, Türkiye’yi dünyada ‘gelinlik, damatlık ve abiye’ merkezi haline getiren IF Wedding Fashion İzmir 13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı; yurt içi ve yurt dışından gelen satın alımcıların ticari görüşmeleri, en yeni model gelinlik, damatlık ve abiye giyimin sergilendiği defileleri, birbirinden görkemli stantları, katılımcı firmaların özel koleksiyonları, atölye çalışmaları, moda söyleşileri ve gelinlik tasarım yarışmasıyla sektöre damga vurdu.

Moda ve ticaretin merkezi IF Wedding

Düzenlenmeye başladığı 2007 yılından bugüne kadar sektöre büyük katkılar sunan, Türkiye’yi dünyada ‘gelinlik, damatlık ve abiye’ merkezi haline getiren IF Wedding Fashion İzmir 13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı; yurt içi ve yurt dışından gelen satın alımcıların ticari görüşmeleri, en yeni model gelinlik, damatlık ve abiye giyimin sergilendiği defileleri, birbirinden görkemli stantları, katılımcı firmaların özel koleksiyonları, atölye çalışmaları, moda söyleşileri ve gelinlik tasarım yarışmasıyla sektöre damga vurdu. Önceki yıllarda toptan alıcıların ağırlıklı olduğu fuarda bu yıl butik ve mağaza zincirlerindeki artışlar dikkat çekti. Sektörün ve İzmir’in geleceği için geçtiğimiz yıl tasarımda markalaşma hareketini İzmir’den tüm dünyaya duyuran fuar 207 yerli katımlıcıyı ağırladı. Amerika, Hindistan, Lübnan, Romanya ve Rusya’dan 14 katılımcı stant açtı. 17-20 Kasım 2019 ve 21 -24 Ocak 2020 günleri arasında düzenlenecek fuar için çalışmalar şimdiden başladı.

İletişim Başkanı Altun’dan ‘ Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ video paylaşımıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasını anlatan bir video paylaştı.
Pelin Akil ve Anıl Altan çiftinden corona dansıOyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan corona virüs salgını nedeniyle ikizleriyle birlikte kendilerini karantinaya aldılar. Evde eğlenceli vakit geçiren çift, corona dansı yaptığı anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber