Geri Dön

Mustafa Sevgi iki yıl cezalı

Karşıyaka’nın sözleşmeli futbolcusu Mustafa Sevgi ve geçen sezon Trabzon’dan kiralanıp bu yıl kadrodan elenen Barış Memiş’e doping içerikli madde kullandıkları gerekçesiyle verilen ikişer yıllık ceza onandı.

Mustafa Sevgi iki yıl cezalı

İki futbolcu, Tahkim Kurulu’nun duruşmalı toplantısına katıldı. Dosyayı inceleyen kurul, oyuncuların savunmalarını alıp nihai kararını açıkladı. Ceza 21 Kasım 2010’dan başlatılmak üzere onandı. Mustafa’nın bu karara itiraz hakkı yok. Cezalar, 2012 Mayıs’ta bitecek.

Rusya'nın İdlib'e saldırılarında ölü ve yaralılar varRusya'ya ait savaş uçaklarının İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ne düzenlediği hava saldırılarında 3 sivil yaşamını yitirdi, en az 9 sivil yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber