Geri Dön

Müziğin gücü

Bornova Belediyesi’nin ücretsiz düzenlediği keman kurslarına toplam 84 çocuk ve yetişkin katıldı.

Müziğin gücü

Bornova Belediyesi’nin ücretsiz düzenlediği keman kurslarına toplam 84 çocuk ve yetişkin katıldı. 2 eğitmen tarafından verilen dersler Bornova Engelliler Merkezi, Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri, Cumhuriyet Evi ile Mevlana, Pınarbaşı ve Altındağ Kültür Merkezlerinde yapılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurmuştu! Yapımına başlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya'daki Huber Köşkü'nden video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin toplantısının ardından yaptığı açıklamada koronavirüs salgınıyla İstanbul’a iki yeni salgın hastanesi yapılacağını söyledi. Yapılacak hastanelerden biri olan Sancaktepe’de çalışmalar başladı.
Doğal hayatta yaşayan hayvanlar görüntülendiTarım ve Orman Bakanlığı, her hafta doğal hayatta yaşayan hayvanların görüntüsünü sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan görüntülerde, doğal hayatta yemek arayan hayvanların görüntüleri paylaşıldı. Ayrıca, dağ keçilerinin düz duvara tırmanma görüntüsü de video içerisinde yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber