Geri Dön

MYVIA BAHÇE evleri bir yılda bitirilecek

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kalı, MYVIA Bahçe konutlarının bir yıl içerisinde tamamlanacağını açıkladı.

MYVIA BAHÇE evleri bir yılda bitirilecek

Projenin birinci etabını bu süreçte bitirdikten sonra İzmir’e yeni konutlar kazandırmaya devam edeceklerini belirten Kalı, “Şimdiye kadar İzmir’de üç projeyi bitirdik. Bu projelerimizin özellikle kentin gelişimine açık, ancak yerleşimi tamamlanmamış bölgelerinde olmasına önem verdik. Projelerimiz burada yaşayacak insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanıyor. Bitirdiğimiz projelerimizin satışı hızlı biçimde tamamlandı. Bu kadar büyük ilgi, inşaatlarımızın güvenli ve kaliteli oluşundandır” diye konuştu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitiren Dr. Kenan Kal, sağlık ve inşaat sektöründe yenilikçi ve insan odaklı projeler üretmeye devam edeceklerini açıkladı.

O bir doktor
Kal, sözlerini şöyle sürdürdü: “İzmir-İstanbul Otoyolu tamamlandığında MYIVA Bahçe’nin değeri katlanacak. MYVIA Bahçe projesinin İzmir’de bir eşi yok. Hem konut hem ofis ihtiyacını karşılamak üzere planladığımız projemizde yaşam kalitesini artırcak her türlü konforu aynı çatı altında sunuyoruz. MYVIA Bahçe, hem yatırımcıların hem de mutlu yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir projedir.”

Çankırı’da bir köy tedbir amaçlı karantina altına alındıÇankırı’da bir köy, corona virüs şüphesiyle tedbir amacıyla karantina altına alındı. Öte yandan gelen son dakika haberine göre; Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Yeşildere köyü de bir vakada corona virüs testinin pozitif çıkması üzerine karantinaya alındı. Sivas'ta da 5 köy, corona virüs nedeniyle karantina altına alınarak giriş ve çıkışlara kapatıldı. Yozgat'ta da Derbent köyünün, yeni tip corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındığı bildirildi.
İpek Tanrıyar'ın ilginç corona maskesi6 aylık hamile olan eski manken İpek Tanrıyar, erkek iç çamaşırdan maske yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber