Geri Dön

Nefes kesen tasarımlar

Nefes kesen tasarımlar

13. IF Wedding Fashion İzmir- Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nda, Murat Acar’ın transparan gelinlik defilesi izleyenlerin nefesini kesti. Birbirinden farklı işlemeleriyle göz dolduran transparan gelinlikler, çeşitli maske ve saç aksesuarları ile sunuldu. Işık oyunları ile Serkan Duman ve Gökhan Duman tarafından hazırlanan koreografilerin de izleyenleri şaşırttığı defilede, dansçılar tarafından sergilenen gösteriler büyük beğeni topladı. 40 farklı transparan gelinliğin yer aldığı defile ayakta alkışlandı.

MODELLERDE YENİ TRENDLER

Yeni sezonda gelinlerin tercihlerinde rahatlık ön planda. Gelinler, elbise gibi olan Helen tarzı sade gelinliklerle özgürce dans edebilmek, yürüyebilmek istiyor. Eskisi gibi ağır ve kabarık gelinlikler bazı Arap ülkeleri dışında artık tercih edilmiyor. Ayrıca vintage tarzı düz gelinlikler de ilgi görüyor. Kadınlar dekolteyi her zaman seviyor, zarif dekolteleri tercih ediyor” ifadelerini kullandı.

Roketsan'da patlama! Savunma Sanayi Başkanı'ndan flaş açıklamaSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir yaptığı son dakika açıklamasında, "Roketsan'da yaşanan patlamayla ilgili yaptığımız ilk tespitlere göre herhangi bir can kaybı söz konusu değildir. Roketsan çalışanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi.
Begüm ve Ceyhun, Fahriye Evcen'in meydan okumasına katıldıOyuncu Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, magazin dünyasının eğlenceli çiftleri arasında yer alıyor. Çift, karantina günlerinde Fahriye Evcen’in başlattığı parmak hareketleri meydan okumasına dahil oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber